sz erfPoštovani dekani, profesori, kolege i kolegice,

Ovim Vas putem pozivamo na prijavu na 5. Međunarodni kongres studenata Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta – ERFUSS 2024., koji će se održati od 24. do 26. svibnja 2024. godine.

Informacije o samom Kongresu i o postupku prijave možete pročitati u privitku po nazivom ERFUSS-upute za prijavu, uz upute šaljemo i prijedlog tema izlaganja i upute za pisanje sažetka.

Prijave su otvorene do 15. travnja 2024. godine. Molimo vas da se pridržavate definiranog roka prijave jer prijava nakon tog datuma neće biti uvažena.

Organizacijski odbor ERFUSS-a će biti zadužen da za pronalazak smještaja studentima i profesorima koji odluče sudjelovati na Kongresu, osigurat ćemo i pripremiti zabavni i interaktivni sadržaj te barem jedan obrok dnevno. Prema nedavnim saznanjima, okvirna cijena smještaja s uključenim doručkom bi iznosila 50 eura, planirani smještaj za inozemne student bi bio hostelskog tipa u centru grada Zagreba.

Hvala Vam i nadamo se da se vidimo u svibnju!

Nadamo se pozitivnoj povratnoj informaciji!

Lijep pozdrav,

Lara Marčec,  u ime Organizacijskog odbora ERFUSS24