Хуманитарно вече у Великој сали Факултета

Humanitarno veče za Minin životДраги професори, асистенти, колегинице и колеге, Студентски парламент организује у четвртак хуманитарно вече у Великој сали Факултета од 19 часова.

Нашој колегиници Мини Пошарац (студенткиња четврте године дефектологије – сензомоторичке сметње и поремећаји) је поново откривен тумор на мозгу са тенденцијом ширења. Као њене колеге, сарадници и пријатељи желимо да помогнемо и прикупимо новчана средства која ће бити уплаћена за лечење.

Желимо да вас позовемо да присуствујете хуманитарном филму који ће бити пуштен у Великој сали у четвртак од 19 часова и заједно прикупимо новчана средстава за лечење колегинице.

Поред филма, поставили смо кутију за новчане донације која се налази у простору студентске службе. Кутија за донације ће бити у просторијама студентске службе све до почетка филма у четвртак вече.

Надамо се да ће те се одазвати нашем позиву и мотивисати студенте да се одазову хуманитарној акцији.

Срдачан поздрав,
Председник Студентског парламента