XXXI међународна научна конференција „Педагошка истраживања и школска пракса: ICCS 2022 Резултати и импликације”

Поштовани/поштована,

Институт за педагошка истраживања (Београд, Србија) у суорганизацији са Институтом за друштвена истраживања у Загребу (Загреб, Хрватска), Педагошким институтом (Љубљана, Словенија), Факултетом за образовање учитеља и васпитача Универзитета у Београду (Београд, Србија) и Заводом за вредновање квалитета образовања и васпитања (Београд, Србија) организује XXXI међународну научну конференцију „Педагошка истраживања и школска пракса: ICCS 2022 Резултати и импликације” која ће бити одржана 6. децембра 2024. године у Београду.

Са задовољством Вас обавештавамо да је рок за слање апстраката продужен до 1. октобра 2024. године.
Call for Papers (.pdf)

У прилогу Вам шаљемо позив за учешће на Конференцији и формулар за пријаву учешћа.
IER Application Form 2024 (.docx)

Са великим задовољством Вас очекујемо на Конференцији.

С поштовањем,
Програмски и Организациони одбор Конференције

Dear Madam or Sir,

The Institute for Educational Research (Belgrade, Serbia), in cooperation with the Institute for Social Research in Zagreb (Zagreb, Croatia), the Educational Research Institute (Ljubljana, Slovenia), the University of Belgrade, Faculty of Education (Belgrade, Serbia), and the Institute for Education Quality and Evaluation (Belgrade, Serbia), is organizing the 31st International Scientific Conference “Educational Research and School Practice: ICCS 2022 Results and Implications,” to be held on December 6th, 2024, in Belgrade.

We are pleased to inform you that the deadline for abstract submission has been extended to October 1st, 2024.
Call for Papers (.pdf)

Please find the enclosed Invitation letter and Application form for your convenience.
IER Application Form 2024 (.docx)

We eagerly look forward to your participation in the Conference. Additionally, feel free to send this call to all interested colleagues.

Sincerely,
Program and Organisational Board